Domony

Mindenre van erőm Krisztusban!

Láthatóan evangélikus – Mai evangélikus arcképcsarnok. Ismerje meg egy-egy gyülekezeti tag gondolatán keresztül az evangélikus egyház mai színességét.

Közösségben Istennel és emberrel

Ha az ember elfogadja és keresi Istent, akkor Ő mindig ott van vele

Láthatóan evangélikus – Mai evangélikus arcképcsarnok. A reformáció 500. évében ismerje meg egy-egy gyülekezeti tag gondolatán keresztül az evangélikus egyház mai színességét.

Amikor meg(e)tettétek…

Domony – Mindig is zavart engem Jézus félremagyarázhatatlan mondata. Ott állunk majd az utolsó ítéletkor, és ő a lecsúszottak, a gyengék meg a bűnözők iránti szolidaritásomról beszél. Miért nem azt kérdezi, hányszor voltam templomban, hiszen papgyerekként és lelkészként zavarba ejtően nagy számot tudnék mondani.

Galgamenti gyülekezetek – VIDEÓ!

Ezer kilométer kerékpárral egyháztörténeti utakon az ezeréves Magyarország tiszteletére. A pesterzsébeti evangélikus ifjúság kerékpártúrája.

Megújult a domonyi evangélikus orgona – Videó!

Domony – Hálaadó istentisztelet keretében adták át a Domonyi Evangélikus Egyházközség 1890-ben épült és egy év alatt felújított orgonáját.

Huszárik Zoltánra emlékeztek Domonyban

Domony – Szülőfalujában, a Galga-völgyi Domony községben leleplezték az evangélikus Huszárik Zoltán Balázs Béla-díjas, érdemes művész, posztumusz Kossuth-díjas filmrendező bronz mellszobrát. Forrás: Evangélikus Élet
Feliratkozás RSS - Domony csatornájára