Családi missziói nap a Déli Evangélikus Egyházkerületben

Share this content.

Forrás: Déli Evangélikus Egyházkerület
Budapest – „Ti kinek mondotok engem?” mottóval kerül megrendezésre a családi missziói nap a Déli Evangélikus Egyházkerületben 2018. május 21-én Pestszentimrén. A részleteket a plakáton olvashatják.

.

Az evangelikus.hu minden olvasója számára biztosítani szeretné a lehetőséget arra, hogy Facebook bejelentkezés után közvetlenül hozzá tudjon szólni a megjelent cikkekhez. Így a hozzászólása a Facebookon megadott felhasználói nevével és profilképével jelenik meg. Ha Ön még nem regisztrált, itt megteheti: www.facebook.com. Oldalunkon a megjelenést követő egy hónapban van lehetőség kommentelni, utána lezárjuk ezt a lehetőséget. A hozzászólásokat moderáljuk, ha gyűlöletkeltő, törvényt, illetve személyiségi jogokat sért. Kérjük, mielőtt elküldi véleményét, a fentieket vegye figyelembe!